دیدار سرپرست سازمان با فرماندار و شهردار نهاوند

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند به‌منظور بررسی وضعیت برنامه‌های همکاری مشترک شهرستان نهاوند با سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان همدان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست «مهران حاجیان» سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده، ظرفیت‌ها و برنامه‌های در دست اقدام سازمان همیاری شهرداری‌های استان در شهرستان نهاوند ارائه کرد و در ادامه آمادگی سازمان در راستای همکاری و مشارکت در زمینه‌های خدماتی، فنی، مهندسی، اقتصادی و گردشگری متناسب با ظرفیت شهرستان نهاوند را اعلام کرد.

حاجیان در این دیدار، باتوجه‌به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان نهاوند، بر ضرورت توجه به این حوزه و ارائه خدمات اقتصادی و گردشگری تأکید کرد و گفت: از هرگونه همکاری و مشارکت در راستای توسعه این شهرستان حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

پذیرای سرمایه‌گذاران در شهرستان هستیم

ضرغام احمدوند در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند پذیرای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و دولتی هستند، تصریح کرد: شهرستان نهاوند در حوزه گردشگری، صنایع، معادن و کشاورزی خصوصاً در صنعت بسته‌بندی و صنایع تبدیلی ظرفیت قابل‌توجهی دارد.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف توسعه همه‌جانبه شهرستان را رقم بزنیم و شهرستان را در ابعاد مختلف به جایگاه والا برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *