به مناسبت ۱۳ آذر روز صنعت بیمه؛ مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان همدان از سرپرستی شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

مدیر عامل سازمان همیاری به مناسبت ۱۳آذر روز” صنعت بیمه ” ضمن حضور در سرپرستی بیمه تجارت نو در استان، این روز را تبریک و از زحمات پرسنل ساعی این شرکت قدردانی نمود.

مهندس جهانگرد در این بازدید علاوه بر قدردانی از زحمات مدیریت این مجموعه و کارکنان، در طول مدت زمان همکاری فی مابین، خدمات ارائه شده از سوی این شرکت را مطلوب برشمرد و ضمن اشاره به رضایتمندی حداکثری سازمان همیاری،۱۹ شهرداری و کشتارگاه صنعتی دام همدان از خدمات ارئه شده، خواستار بسط و گسترش فعالیت های بیمه ای و ارتباط و تعامل بیشتر با بیمه گزاران دراین استان شد.

جهانگرد با اشاره به قابلیت های زیاد بیمه تجارت نو، کسب رتبه برتر کشوری در مدیریت مجموعه بیمه را نشانگر توانمندی ها و موفقیت های این شرکت در خدمت رسانی شایسته به هم استانی های محترم بیان کرد و ضمن اعلام آمادگی این سازمان در راستای خدمت رسانی موثرتر و اعتلای اهداف حمایتی نظام سلامت، از درگاه خداوند متعال برای پرسنل این شرکت، توفیق خدمتگذاری به ملت شریف استان همدان را مسئلت نمود.

در ادامه دکتر موسوی با قدردانی از حمایت های همیشگی سازمان همیاری شهرداریهای استان بویژه رهنمودهای مدیرعامل این سازمان، بیمه را نوید دهنده آرامش وامنیت خاطر برای عموم مردم دانست و گفت: اهالی صنعت بیمه رسالتی جز حمایت و دستگیری از مردم ندارد و بیمه تجارت نو را خدمتگزار مردم استان خواند.

موسوی با اشاره به بهره مندی این شرکت از پتانسیل و پرسنل توانمند، آمادگی همه جانبه خود را جهت ارائه هرگونه خدمات به هم استانی های عزیز اعلام نمود.

در انتهای این دیدار؛ مدیرعامل سازما ن همیاری شهرداریهای استان به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر از مدیریت بیمه تجارت نو؛ سرکار خانم دکتر مریم السادات موسوی و کارشناس محترم بیمه سرکار خانم بهار زارعی قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *