دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار همدان و تاکید بر لزوم افزایش مراودات و تعاملات بین شهرداریها با سازمان همیاری، با توجه به تغییرات مدیریتی و فعالیت شوراهای اسلامی جدید.

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار همدان و تاکید بر لزوم افزایش مراودات و تعاملات بین شهرداریها با سازمان همیاری، با توجه به تغییرات مدیریتی و فعالیت شوراهای اسلامی جدید.

مهندس جهانگرد به همراه جمعی از مدیران سازمان، با حضور در شهرداری همدان با دکتر حسینی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان همدان، ضمن ابراز خرسندی از انتخاب آقای دکتر سید مسعود حسینی بعنوان شهردار، انتخاب وی را با اکثریت آراء، توسط شورای محترم اسلامی شهر همدان مبارک خواند.

همچنین جهانگرد با بیان شرح خلاصه ای از فعالیت ها و امکانات سازمان همیاری شهرداریهای استان، آمادگی کامل خود را جهت ارائه خدمات و تقویت رابطه همکاری و همیاری با شهرداری همدان اعلام نمود و افزود: شهرستان همدان امکانات و پتانسیل های زیادی جهت رشد و رسیدن به جایگاه فراتر از حال حاضر را داراست و سازمان همیاری شهرداریهای استان با فراق بال آماده تعامل و تشریک در این فعالیت هاست.

وی در این نشست با اشاره به رویکرد جدید سازمان همیاری در جهت افزایش تعاملات دوسویه با شهرداریها، گفت: سازمان همیاری به عنوان پشتیبان و حمایتگر شهرداریهای استان، رسالت هایی را در جهت توسعه و رشد آبادانی شهرها برعهده دارد و لذا تلاش داریم با افزایش تعاملات با شهرداریها به ارتقاء مدیریت شهری در استان کمک کنیم. هدف ما به عنوان عضوی از خانواده مدیریت شهری، همراهی و همیاری با مدیران و مسئولان شهرها و مرتفع ساختن حداکثری مشکلات و مسائل شهرداریها در جهت رشد و آبادانی هرچه بیشتر شهرها و به تبع آن توسعه مطلوب استان در حوزه های مختلف به ویژه مباحث مرتبط با مدیریت شهری است.
مدیرعامل سازمان عنوان کرد: توانمندیهای گوناگونی در سازمان همیاری در حوزه های تخصصی و خدماتی از جمله ظرفیتهای اقتصادی، بازرگانی، گردشگری، آموزشی، پژوهشی، بیمه، فنی و مهندسی، ماشین آلات و… وجود دارد که می توان در سایه افزایش تعاملات ازاین پتانسیلها برای کمک به شهرداریها در زمینه های مختلف استفاده کرد.

در ادامه این دیدار شهردار همدان ضمن مختصر اشاره به اقدامات صورت پذیرفته و برنامه های در دست اجرای آن شهرداری، نقش و ظرفیت های سازمان همیاری را در راستای خدمت رسانی و همیاری شهردارها حائز اهمیت برشمرد و آمادگی خود را به منظور تعامل بیشتر و ادامه همکاری اعلام نمود و همچنین خواستار پشتیبانی و حمایت کامل سازمان همیاری با آن مجموعه شد.

حسینی با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداریها می تواند بعنوان بازویی توانمند و کارآمد برای شهرداریهای استان باشد گفت؛ با توجه به برخورداری از امکانات و نیروهای متخصص در سازمان همیاری، انتظار می رود که این سازمان در جهت اعتلای برنامه ها و اهداف این مجموعه یاری رسان ما باشد و به گرمی دست شما را می فشاریم و از این همکاری و تعامل استقبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *