هفته بسیج گرامی باد

شعار هفته بسیج امسال؛ «بسیج پاره تن مردم است» خواهد بود و برنامه‌های هفته بسیج، ۲۹ آبان با حضور ۵۲۰۰ گروه جهادی بسیج و ۵۷۳ هزار جهادگر بسیجی آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه ایام آذر ماه یادآور فرمان تاریخی تشکیل بسیج از سوی امام(ره) است، اظهار داشت: امام(ره) احساس کردند که مردم باید آمادگی داشته باشند تا بسیج برای خدمت به ملت و تامین امنیت ملت تشکیل شود تا این تشکل بزرگ مردم نهاد با روحیه اخلاص و ایمان و از خودگذشتگی به نیازهای ملت پاسخگو باشد.

وی با اشاره به ایستادگی مردم در طول دفاع مقدس با وجود آسیب‌ها و صدمات، گفت: ملت ایران توانست پیروزی‌های بسیاری را نصیب خود کند و بسیج توانست نقش مهمی در این عرصه ایفا کند، بسیج بعد از فرمان امام به سرعت شکل گرفت و در دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید مکتب دفاعی انقلاب اسلامی را خلق کند، مکتبی که امروز کشورهای مسلمان از آن الگو گرفته و جبهه مقاومت ذیل آن شکل گرفته است.

سردار سلیمانی گفت: درس هایی که از دوران دفاع مقدس آموختیم کمک کننده ما در سال های بعد از دفاع مقدس بود. امروز هم هدف ما گسترش بسیج است تا جوانان عزیز با حضور در این تشکیلات نقش آفرینی بیشتری در اداره جامعه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *