خرید رنگ سه جزئی ترافیکی

خرید رنگ سه جزئی ترافیکی

خرید رنگ سه جزئی ترافیکی

 

 

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان در نظر دارد نسبت به خرید رنگ سه جزئی ترافیکی با مشخصات مندرج در اسناد مناقصه اقدام نماید. لذا از شرکتهای حقوقی و یا تولید کنندگان رنگ دارای علامت تجاری و یا دارای گواهی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دعوت به عمل می آید اسناد و مدارک مناقصه را تا مهلت تعیین شده ، تکمیل و به آدرس همدان، میدان رسالت ، بلوار ولایت، روبروری کلانتری ١۵ ، ساختمان معاونت ترافیک، طبقه دوم تسلیم و رسید دریافت نمایند.
منقضی شده  استعلام

تاریخ شروع: ۱۳۹۸/۰۱/۰۳  تاریخ پایان: ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

شرح:

 

متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اسناد مناقصه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان مراجعه و یا اسناد را از نشانی اینترنتی http://ets.hamedan.ir دریافت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٣٨۲۱۵۳۱۸ -٠٨١، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان تماس حاصل فرمایند.

 

شرایط :

 

مبلغ تضمین در معامله به ‌صورت واریز نقدی به حساب ٧۴٠٨١١٣۴٧٠٨٣٨٣ نزد بانک مهرایران یا ضمانت نامه بانکی به نفع سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان می باشد. هزینه درج آگهی مناقصه به عهده برنده خواهد بود.بهای پیشنهادی باید از حیث مبلغ مشخص ، معین و بدون ابهام بوده و در پاکت لاک و مهر شده تسلیم شود.شرکت در مناقصه و دادن پیشنهاد قیمت به منزله ی قبول شرایط و تکالیف سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان می باشد. چنانچه برنده اول یا دوم مناقصه اعلام انصراف نمایند، مبلغ تضمین شرکت در مناقصه آنان ضبط خواهد شد.سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان در رد یا قبول پیشنهاد‌ها مختار است.سایر اطلاعات و جزئیات مربوطه در اسناد مناقصه مندرج است.

 

شرکت در مناقصه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *