آیین نکوداشت و تجلیل از بازنشستگان

مراسم تجلیل از زحمات و خدمات بی شائبه و صادقانه در طول۳۰ سال خدمت از پرسنل بازنشسته سازمان برگزار شد.
مهندس مهدی مجیدی سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان همدان، ضمن خوشامدگویی به همکاران، از زحمات گرانقدر و بی منت ۴ پرسنل سازمان طی سی سال خدمت ایشان تقدیر و تشکر نمود. در ادامه سرپرست سازمان در مراسم تجلیل از بازنشستگان گرامی، ضمن تقدیر و تشکر از شرکت همکاران افزود: چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف نظام و مجموعه، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.
مهندس مجیدی ضمن ابراز خرسندی و تبریک به مناسبت آغاز فصل جدیدی از زندگی، طول عمر با عزت برای همکاران بازنشسته و خانواده ایشان از درگاه ایزد منان خواستار شد و گفت: این سرمایه های گرانقدر باعث آبرو و افتخار مجموعه سازمان می باشند.
ایشان در ادامه گفت: رفتار همراه با مجبت شما، کلمات پرمهر، لبخندهای واقعی و دوستانه، حمایت های همه جانبه، همکاریهای بی دریغ، اینها را چگونه می توان جبران و یا قدردانی کرد وشما عزیزان را همیشه به یاد می سپاریم. امیدوارم در تمامی مراحل زندگی در کنار خانواده خود همراه با سلامتی و سربلندی و آرامش از زندگی خود لذت ببرید .
در پایان از همکاران بازنشسته با اهدای لوح تقدیر، و هدایایی به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *